استان هاسیاسی

چهره “سردار سلیمانی” برای همیشه ماندگار است

مسئول بسیج دانشجویی مازندران گفت: شهید سلیمانی با رفتارهای ولایتی چهره خود را برای همیشه ماندگار کرده است.

 

امیر سادات کرمی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه سردار سلیمانی ۲ مولفه خوب برای ماندگار شدن داشته است، اظهار کرد: غضب علیه دشمن و محبوبیت او در بین مردم ایران و منطقه باعث شده از او به عنوان یک فرمانده نظامی ممتاز یاد شود چراکه سردار سلیمانی برترین شخص بعد از مقام معظم رهبری بوده است.

وی شهادت سردار سلیمانی را تقویت همبستگی داخلی دانست و تصریح کرد: در چند سال اخیر در کشور ما با نام شهدا اتفاق‌های خوبی افتاده است بنابراین ورود شهدای غواص، برگشت شهید حججی و شهادت سردار قاسم سلیمانی باورهای عموم را ارتقا داده است.

مسئول بسیج دانشجویی مازندران خاطرنشان کرد: لزوم پایبندی به گفتمان مقاومت، لزوم جنگیدن با دشمن در خارج از مرزها و لزوم تهاجم به منافع و پایگاه‌های دشمن در منطقه از عواملی هستند که تضعیف دشمن را اثبات کرده است.

سادات کرمی ادامه داد: متاسفانه دشمن یک جریان فکری را دنبال می‌کند که اگر امثال سردار سلیمانی به شهادت رسیدند پاسخ به این اتفاق جنگ طلبی است اما چنین نیست چراکه سکوت، جنگ را افزایش خواهد داد یعنی اگر به این عامل جنایتکارانه پاسخ داده نشود در واقع دشمن گستاخ‌تر شده است.

وی در خصوص همبستگی منطقه‌ای با بیان اینکه ما در کشورهای منطقه جریان‌های مختلفی داشتیم که بعضی از آن‌ها اعتقادی به تقابل با آمریکا را نداشتند، گفت: از شروع انقلاب اسلامی جوان‌های انقلابی ما فهمیده بودند که حضور سفارت آمریکا در کشور شروع خباثت و فتنه‌ها بوده است چراکه امروزه همین امر در عراق تکرار شد.

مسئول بسیج دانشجویی مازندران با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی و ابو مهدی المهندس ملت ایران و عراق را یکپارچه کرده است، افزود: شهادت سردار سلیمانی باعث شد تا جبهه مقاومت در عراق، سوریه و لبنان بر سر استکبار متحد شوند و اجماع فکری، احساسی و عقلانی جامعه به سمتی رود که بتوانیم بیشتر به استقلال اقتصادی و سیاسی پافشاری کنیم چراکه پیشروی همه جامعه به سمت مقاومت بوده است.

سادات کرمی با بیان اینکه خبر شهادت سردار سلیمانی مقدمه‌ای بر خبرهای خوب در آینده بوده و استقلال، امنیت و اقتصاد کشور را شکوفاتر خواهد کرد، تصریح کرد: بهترین وحدت ملت این است که دست آمریکا را از حوزه سیاست، فرهنگ و اقتصاد کوتاه کنند و با هم منسجم شوند تا خروجی خوبی برای جامعه شود.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران در همه زمینه‌ها مقابل ظلم موضع‌گیری داشته‌اند، گفت: هویت یک فرد ایرانی با اسلامی بودن آن عجین شده و حاضر نیست با مشکلاتی که دارد از این ادبیات کوتاه بیاید بنابراین مدل حکومت اسلامی باید با گفتمان مقاومت شکل گیرد چراکه رفاه جامعه در ذیل گفتمان مقاومت تعریف و با آن تامین خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی مازندران یادآور شد: شعار مقاومت فقط مختص مرزهای جمهوری اسلامی نیست بلکه مربوط به کل منطقه بوده است.

سادات کرمی تاکید کرد: ترور کردن سردار سلیمانی حرکتی است که استیصال دشمن را می‌رساند و این کار، کار چندان مشکلی نیست بنابراین کشور ما تجهیزات پیشرفته‌ای داشته و بدون اینکه شناسایی شود، می‌تواند ایادی آمریکا و منافع آن را تحت الشعاع قرار دهیم.

وی با بیان اینکه آمریکا در تمام عرصه‌هایی که برای جمهوری اسلامی داشته با شکست روبرو شده است، اظهار کرد: کشوری مثل آمریکا که خود را ابر قدرت می‌داند، نمی‌تواند آبرویی در جهان داشته باشد و بدانند انتقام کشور ما برای آن‌ها عواقب و هزینه‌های زیادی را در پی خواهد داشت.

 

منبع خبرگزاری ایسنا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا