فرهنگی و هنری

حمایت رضا رشید‌پور از علیخانی و «ماه عسل»

رضا رشیدپور با انتشار پیامی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، از احسان علیخانی و تلاش‌های او برای ساخت برنامه «ماه عسل» حمایت کرد.

 

رضا رشیدپور با انتشار پیامی در صفحه‌ی اینستاگرام خود، از احسان علیخانی و تلاش‌های او برای ساخت برنامه «ماه عسل» حمایت کرد.

 

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا‌، رضا رشیدپور در متن این پیام آورده است:

 

«احسان عزیزم سلام‌

 

برنامه‌ات با آن شیرمرد نشسته بر صندلی چرخ‌دار را دیدم. عالی بود. اما موضوع صحبتم این نیست. می‌خواهم در مورد خودت حرف بزنم چهره‌ات خسته بود و دلت شکسته‌. در لحن کلامت کلافگی تردد داشت.

 

احساست را می‌فهمم و برخلاف برخی به تو حق می‌دهم که به حرمت تلا‌ش‌های چندین ساله‌ات چند دقیقه‌ای هم راجع به خودت حرف بزنیم. اما توقع من از تو چیز دیگری است.

 

احسان جان تو برای رسیدن به این جایگاه خیلی تلاش کرده‌ای با چشم‌های خودم بارها اشتیاق و جنب و جوشت را دیده‌ام و تحسین کرده‌ام شاید این روزها آنقدر گرفتار فشارهای مجازی و غیرمجازی شده‌ای که موفقیت‌هایت را فراموش کرده‌ای.

 

مگر به همین سادگی است که برنامه بسازی و میلیون‌ها نفر تماشا کنند؟ مگر به همین سادگی است که سال‌های متوالی بهترین برنامه سخت‌ترین ماه سال را بسازی. تو کاری کرده‌ای کارستان. تو خیلی از استانداردهای تلویزیون را عوض کرده‌ای طراحی صحنه باشکوه‌، تیتراژهای موفق‌، مهمان‌هایی که بلافاصله به مرکز توجه عمومی تبدیل می‌شوند و … مگر می‌شود اینها را نادیده گرفت.

 

احسان عزیز خوشحال باش که میلیون‌ها مخاطب داری و صد البته که برآوردن سلیقه و توقع همه آنها محال است. اما تو با هنری که به خرج داده‌ای حتی منتقدانت را هم پای برنامه‌ات می‌نشانی. کسی که از تو انتقاد می‌کند وقت گذاشته و برنامه‌ات را مو به مو تماشا کرده است. این پیروزی بزرگی است نمی‌توانیم کتمان کنیم که در این آوردگاه بزرگ فرهنگی تو و دوستانت کاری کرده‌اید که مردم ساعتی از رسانه‌های مجهول به رسانه‌ خودمان جذب شوند. مگر این دستاورد کمی است؟ کسی تو را به دستمزد میلیاردی متهم می‌کند،‌ دستاویز دیگری پیدا نکرده است نتوانسته به هنرت ایراد بگیرد پس به جیبت حمله کرده‌!

 

هرچند که شخصا معتقدم که مردم این روزها به خندیدن بیشتر احتیاج دارند اما نمی‌توانم انکار کنم که تو با همین ترفند(احساس) میلیون‌ها دختر و پسر را متوجه کرامت‌های دینی و انسانی کرده‌ای کاری که آرزوی خیلی‌هاست. مگر مردم نجیب ما از رسانه ملی چه توقعی؟ جز همین صداقت؟ جز همین انسانیت؟ حالا که به مدد نگاه پاک و نجیب مردم و دعای خیریشان به اوج رسیده‌ای در اوج هم بمان.

 

نگاه به برخی موانع ریز ارتفاع تماشا را کوتاه می‌کنم. نمی‌گویم که منتقدانت را ندیده بگیر. اصلا. اتفاقا دست منتقد را باید بوسید اما کسی که بهتان می‌زند و دروغ می‌بافت که دیگر منتقد نیست جدا از نقدهای منصفانه مطمئن باش که میلیون‌ها مخاطب تحسینت می‌کنند من هم یکی از آنها. شاد باشی.

 

رضا رشیدپور»

 

به گزارش ایسنا، در پی حاشیه‌های پیش‌آمده برای دو برنامه «ماه عسل»، علی‌اصغر پورمحمدی – معاون سیما – در نامه‌ای به شبکه سه تذکر داد و خواستار توبیخ عوامل انتخاب مهمان‌های دو برنامه یاد شده شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا