تکنولوژیسیاسی

استفاده از “رایتل” باید در چارچوب قوانین و آگاهانه باشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تماس تصویری باید به شکل صحیح و کنترل شده باشد.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تماس تصویری باید به شکل صحیح و کنترل شده باشد.

 

ایرج عبدی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان افزود: بدون شک ورود به عرصه تکنولوژی و دانش بسیار سریع است؛ در حال حاضر نیاز به سیم‎کارت‎های تصویری و تماس تصویری در زندگی ما به خوبی احساس می‎شود.

 

وی بیان کرد: کسانی‎که ناآگاهانه و به شیوه غیرصحیح از این تکنولوژی استفاده می‎کنند، بدون شک گرفتار مشکلات متعددی خواهند شد.

 

عبدی ادامه داد: ممانعت از اجرای این طرح غیرممکن است چرا که استفاده از تکنولوژی حق هر ملتی هست ولی باید در چارچوب قوانین و آگاهانه باشد.

 

این نماینده مجلس تاکید کرد: مردم باید در جریان باشند که تماس تصویری، نیازمند رعایت ملزومات است، تماس تصویری، باید به شکل صحیح و کنترل شده صورت بگیرد.

 

وی اذعان کرد: افرادی که از رایتل استفاده می‎کنند باید جوانب مختلف آن را شناخته تا بعضاً مورد اخاذی و سوء استفاده قرار نگیرند.

 

عضو کمیسیون اجتماعی متذکر شد: رایتل ابزار تکنولوژی جدید و به‎روزی است که اگرچه در ابتدای ورود خود نیاز به آن به طور جدی احساس نمی‎شود لکن با وجود جنبه‎های مثبت خود ازجمله اینترنت پر سرعت و دسترسی آسان به دفتر کار و خانه و… نقش خود را در جامعه ایرانی پررنگ‎تر خواهد کرد.

 

منبع خبرگزاری ایسنا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا